فرانسه

مطالب مشاوره مهاجرت فرانسه

تحصیل در فرانسه با زبان انگلیسی

در نظر بسیاری از مردم، تحصیل در فرانسه به دلیل کیفیت تحصیلی و هزینه های تحصیلی مقرون به صرفه، گزینه ای مناسبی برای دانشجویان بین المللی بوده است. سیستم آموزش ارائه شده در فرانسه از کیفیت بالایی برخوردار است که به طوری که در سراسر جهان دارای متقاضی های زیادی است. خبر خوب برای دانشجویان این است که اگر به زبان فرانسوی تسلط ندارند، میتوانند با زبان انگلیسی در فرانسه مشغول به تحصیل شوند.

مهاجرت پرستاری به فرانسه

فرانسه همیشه به عنوان یکی از قدرت‌های جهان در دنیای سیاست و صنعت شناخته می شود. این کشور در اروپای غربی واقع شده و به‌واسطه نفوذ چندین هزارساله خود بر اروپا، یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین کشورهای جهان است.کشور فرانسه در بین اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه واقع شده و شمال و جنوب اروپا را به یکدیگر متصل می کند.

تاثیر زبان فرانسه در مهاجرت به کانادا

در این مقاله به تاثیر زبان فرانسوی بر مهاجرت به کانادا می پردازیم خب همانطور که می دانید، زبان دوم کشور کانادا فرانسه است و با توجه به اینکه زمانی این کشور به زبان فرانسه اداره میشده و زبان رسمی برخی از شهر ها و ایالت ها فرانسوی است و این جالب است که بدانید در ایالت کبک حدود 90 درصد مردم به زبان فرانسوی صحبت می کنند.

کلاه های فرانسوی

فرانسوی ها، هم برای لباس های روزمره و هم برای مناسبت های جذاب کلاه می پوشند. کلاه برت کلاسیک که اغلب با هنرمندان، نویسندگان و افراد غیر متعارف مرتبط است، در اصل به عنوان ژست شورش علیه وضعیت موجود پوشیده می شد. برت ها با زنان و مردان فرانسوی به مد بازگشته اند. علاوه بر این، برای مردان، کلاه‌های بیسبال و بین معمولی تبدیل به مد های کلاسیک فرانسوی شده ‌اند که حتی با هر نوع لباسی قابل پوشش هستند.

چرا زبان فرانسه یاد بگیریم

این همه زبان، اینقدر زمان کم… آیا شما علاقه مند به یادگیری زبان دیگری بدون دانستن کدام یک هستید؟ فرصت ها نامحدود هستند: با منابع امروزی، می توانید تقریباً هر زبانی را در جهان یاد بگیرید. علاوه بر این، شما می توانید به عنوان Au Pair کار کنید و با زبان مادری در تمام کشورهای جهان آموزش ببینید. ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم خود را جهت‌یابی کنید: صحبت کردن به برخی زبان‌ها بیشتر از دیگران چه مزایایی دارد؟ کجا می توانید آنها را صحبت کنید؟ برای ما واضح است که فرانسوی یکی از جذاب ترین زبان هاست. شاید این پنج دلیل برای یادگیری زبان فرانسه شما را متقاعد کند که زبان عشق را یاد بگیرید

معرفی شهرهای مهاجر پذیر فرانسه

فرانسه یک مقصد برتر توریستی و معروف به خاطر غذاهای خود، کشوری است که دارای تاریخ و فرهنگ است و تأثیر زیادی بر سیاست مدرن داشته است. برای کسانی که می خواهند به عنوان Au Pair در فرانسه کار کنند، مقاصد جالب زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و همه آنها مناظر و فعالیت های سرگرم کننده زیادی برای انجام دارند.

تبریک گفتن کریسمس و نویل به زبان فرانسوی

دپارتمان فرانسه موسسه راز , به مناسبت کریسمس ۲۰۲۳ برای شما چندین جمله و تبریک و نقل قول فرانسوی آماده کرده است . در این ویدیو می آموزیم که چطور به زبان فرانسه به عزیزان خود سال نو را تبریک بگویید. کریسمس ۲۰۲۳ مبارک

ژست های فرانسوی

یکی از مهمترین مسایلی که به هنگام یادگیری یک زبان خارجی باید به آن توجه کرد، شناخت زبان و حرکات بدن مربوط به آن زبان، فرهنگ و کشور است.  زبان بدن یا تن گفت به مجموعه‌ی رفتارهای غیرکلامی و فیزیکی اطلاق می‌شود که در آن فرد بدون صحبت کردن قادر به انتقال پیام و برقراری ارتباط با دیگران است و البته که هر ملت زبان بدن مخصوص خودش را دارد که عدم شناخت آنها ممکن است دچار سوبرداشت شود

بهترین رشته ها برای تحصیل در فرانسه

اگر شما مشتاق تحصیل در فرانسه هستید، یکی از معضلاتی که با آن روبرو خواهید شد این است که از بین بهترین رشته ها برای تحصیل در فرانسه باید  یکی را انتخاب کنید. برخی از دوره های محبوب در فرانسه برای دانشجویان بین المللی عبارتند از دوره های بازرگانی، آشپزی، تاریخ، علوم داده و غیره.

مشاوره رایگان