آلمان

تحصیل در آلمان یا تحصیل در ایتالیا
آلمان

تحصیل در آلمان یا تحصیل در ایتالیا

بر کسی پوشیده نیست که تحصیل در یک کشور متفاوت می تواند تجربه ای غنی باشد. اگر تصمیم دارید که تحصیلات عالی خود را در یکی از دانشگاه های اروپایی دنبال کنید، تصمیم درستی گرفته اید. با این حال، اروپا گسترده است و دانشجویان اغلب برای انتخاب بین تحصیل در ایتالیا و آلمان دچار مشکل هستند. این مقاله برخی از عوامل کلیدی را که باید قبل از تصمیم گیری نهایی در نظر بگیرید، بررسی می کند.

ادامه مطلب
17 دوره  آوسبیلدونگ در آلمان با امکان شغلی مناسب در سال 2023
آلمان

17 دوره آوسبیلدونگ در آلمان با امکان شغلی مناسب در سال 2023

آلمان تنها کشوری است که تعداد دوره های آوسبیلدونگ  بسیاری دارد که بعضی از آنها حقوق خوب در حین تحصیل دارند و  تعدادی از دوره های آموزشی  وجود دارند که آینده حرفه ای  بسیار خوبی برای آنها در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که  برای این حرفه ها در سالهای آینده تقاضای زیادی وجود خواهند داشت  و شما با اطمینان زیاد از آینده شغلی خود می توانید این دوره ها را انتخاب کنید.  در ادامه با هفده دوره کاربردی در سال 2023 آشنا می شویم.

ادامه مطلب
همه چیز درباره آوسبیلدونگ کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT-Systemelektroniker-in
آلمان

همه چیز درباره آوسبیلدونگ کامپیوتر و فناوری اطلاعات IT-Systemelektroniker-in

مهندس الکترونیک سیستم فناوری اطلاعات (مخفف: ITSE): هر جا که سیستم های فنی پیچیده وجود دارد، شما در حال انجام وظیفه هستید، برنامه ریزی، نصب و نگهداری سیستم ها را بر عهده شما خواهد بود. اگر موارد زیر را دارید، شما گزینه مناسبی برای دوره های آسبیلدونگ مهندسی فناوری اطلاعات هستید.

ادامه مطلب
خوابگاه دانشجویی در آلمان
آلمان

خوابگاه دانشجویی در آلمان

آلمان با داشتن بیش از 80 میلیون نفر جمعیت، یکی از  کشور های مهاجر پذیر در دنیا می باشد که جمعیت زیادی از کشور  های مختلف نیز هر ساله به آن مهاجرت می نمایند. یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان خارجی که تحصیل در کشوری دیگر را انتخاب می نمایند، انتخاب محل سکونت است. ما در این مقاله سعی داریم تا خوابگاه دانشجویی در آلمان، به عنوان یکی از پرطرفدارترین کشورها جهت مهاجرت تحصیلی، را مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب
همه چیز درباره آوسبیلدونگ طراح فضای سبزو باغبانیLandschaftsgärtnerin
آلمان

همه چیز درباره آوسبیلدونگ طراح فضای سبزو باغبانیLandschaftsgärtnerin

ایا می دانید چه چیزی هر روز در طول آموزش به عنوان طراح فضای سبز در انتظار شماست، فرقی ندارد کارآموز دوره باغبانی، محوطه سازی یا ساخت زمین ورزشی باشید، به عنوان یک کارآموز در مکان های بسیار متنوعی مستقر خواهید شد. از روز اول، شما می توانید به راحتی در کارآموزی برای باغبانی و محوطه سازی شرکت کنید و نحوه کاشت بستر، مراقبت از درختان یا ایجاد حوضچه ها، آبراهه ها را خواهید آموخت. به عنوان یک طراح فضای سبز ، تخصص شما بسیار مورد تقاضا هست، زیرا در آموزش های متنوع خود یاد خواهید گرفت که چگونه دیوارها و پله ها بسازید، مسیرها و میدان ها را هموار کنید و نرده ها را برپا کنید.

ادامه مطلب
تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی
آلمان

تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

یکی از دلایلی که آلمان بهترین انتخاب برای بیش از 400 هزار دانشجوی بین المللی بوده است، فرصت تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان است. بنابراین، اگر گرفتن مدرک از دانشگاه های آلمانی همیشه رویای شما بوده است، اما بدلیل زبان آلمانی از آن منصرف شده اید نترسید. شما هنوز فرصت های دیگری دارید.

ادامه مطلب
کار دانشجویی در آلمان
آلمان

کار دانشجویی در آلمان

داشتن یک کار دانشجویی برای دانشجویان مقیم کشور آلمان برای امرار معاش یکی از ملزومات است. از کار در فروشگاه ها و رستوران‌ها، نمایشگاه‌ها گرفته تا کار در کتابخانه دانشگاه، برای اساتید (hiwi) و یا کار در کارخانه ها و مراکز صنعتی.دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا اجازه کار برای 120 روز کامل در سال و یا 240 نیم روز در سال را دارند و همچنین میزان دریافتی آن ها همچنین محدود است. اما به هر حال جدا از رایگان بودن هزینه های تحصیل در آلمان زندگی و اقامت در این کشور اروپایی برتر دانشجویان نیازمند تمکن مالی کافی می باشند که با کار دانشجویی در المان تامین می شود.

ادامه مطلب
شرایط سنی برای تحصیل در آلمان
آلمان

شرایط سنی برای تحصیل در آلمان

همیشه یکی از مهم ترین فاکتور ها برای گرفتن ویزای تحصیلی که باید در نظر داشته باشید شرایط سنی پذیرش هستش. بسیاری از ریجکتی های درخواست ویزای تحصیلی به دلیل شرایط سنی می باشد حتی با وجود اینکه از دانشگاه پذیرش بگیرید. پس برای اطلاع دقیق از شرایط سنی برای گرفتن ویزا و پذیرش از کشور آلمان با ما تا آخر این مقاله همراه باشید. اولین نکته ای که در شرط سنی باید به آن دقت کنید این هستش که برای چه مقطعی میخواهید اقدام کنید چون برای هر مقطع شرایط جداگانه ای برای سن وجود دارد.

ادامه مطلب
همه چیز درباره آوسبیلدونگ مربی مهدکودک Erzieher-in
آلمان

همه چیز درباره آوسبیلدونگ مربی مهدکودک Erzieher-in

صبح ها مشغول ساخت کاردستی ، بعد از ظهر ها قایم موشک و کمی هم این مابین چرت خواهید زد. این همان چیزی است که از زندگی کودکان در مهد کودک به نظر می رسد ، اما مربیان کارهای بیشتری دارند که باید در مهد کودک و همراه با بچه ها انجام دهند. و همچنین گاهی در مراکز رفاه جوانان یا مراکز مراقبت روزانه برای افراد معلول نیز مربیان مورد نیاز هستند.

ادامه مطلب
ادامه تحصیل در آلمان با دیپلم
آلمان

ادامه تحصیل در آلمان با دیپلم

جالب است بدانید که 35 درصد از کل دانشجویان بین‌المللی که در دانشگاه های آلمان تحصیل می‌کنند دانشجویان مقطع لیسانس هستند. خب دلیل محبوبیت بالای دانشگاه‌های آلمان تا حد زیادی برای همه روشن است. تحصیل در دانشگاه‌های آلمان شما را به درک نظری و عملی قوی‌تری از رشته تحصیلیتان می‌رساند در نتیجه شما آینده شغلی و تحصیلی بهتری خواهید داشت. دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در آلمان پذیرای دانشجویان از سراسر جهان هستند.

ادامه مطلب
بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به آلمان
آلمان

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به آلمان

اکثر دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند الویتشان معتبر بودن سیستم آموزشی آن کشور است. بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، آلمان با فاصله زیادی از امتیاز انگلستان یعنی 83.2 از 100 پیشی گرفته و در صدر فهرست بهترین کشورها برای مطالعه دوره ها و تحصیل قرار گرفته است. دانشگاه های دولتی و کالج ها و دانشگاه های خصوصی در آلمان دوره های متعددی را در رشته های مختلف مانند مدیریت، مهندسی، علوم، هنر، تجارت و پزشکی ارائه می دهند. همچنین، برای آلمان پرورش فارغ‌التحصیلان بسیار ارزشمند با تمام مهارت‌های مربوطه برای به دست آوردن بهترین فرصت‌های شغلی امری اساسی است و از همین رو دوره های زیادی را برای فارغ التحصیلان ترتیب می دهد.

ادامه مطلب
همه چیز درباره زندگی دانشجویی در آلمان
آلمان

همه چیز درباره زندگی دانشجویی در آلمان

افراد زیادی هر ساله از بسیاری از نقاط جهان به آلمان جذب می شوند اما دلیل آن چیست؟
از کیفیت زندگی گرفته تا فرصت های شغلی و فرهنگ و سنت های جالب و همچنین دارا بودن یکی از بزرگترین اقتصاد های جهان با ثبات بالا از جمله دلایلی هستند که باعث این موضوع شده اند.

ادامه مطلب
مشاوره رایگان